Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşı karşıya kaldığı adaptör sorunları ilkin adaptör bağlantı noktasındaki aşınmalardır. Bu tür sorunlar şarj aletinin sürekli sokulup çıkarılmasından ötürü olduğu gibi kabloyu takılıyken çevirmek yerinden oynatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tarz arızalarda adaptör onarımı arızalı jakın yan sanayi olmayan jakla değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi laptop adaptörlerinde karşılaşılan öbür sorun ise adaptörün fazla voltajdan dolayı yanmasıdır. Bu tarz sorunlar genelde garanti kapsamındadır ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik fişlerinden ayrı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik hatları manyetik bir alan yarattığından dolayı adaptöre zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu bilgisayarınıza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla sok çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan adaptör kablosunu elektrik bandı ile bantladıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak cihazınızı pili çıkararak direk adaptörle çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper CSD Adaptör

Öbür kullanıcı problemi ise hor kullanımdan oluşur. Tuş kopmaları ve tuş yapışmaları bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu nazikçe yerine oturtabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star